Polub nas na Facebooku

parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Wydarzenia

Wróć do listy

9 kwietnia 2017 r. g.15

wystawy stałe / wystawy czasowe

XII Powiatowy Konkurs na Ozdobę Wielkanocną


                            PROTOKÓŁ

Z POSIEDZENIA JURY OCENIAJĄC EGO PRACE PRZEDSTAWIONE NA XII POWIATOWY KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

          W dniu 28.03.2017 r. w Muzeum w Raciborzu odbyły się obrady jury

XII Powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną.

Jury w składzie:

  1. Julita Ćwikła – etnograf Muzeum w Raciborzu
  2. Szymon Kura – pracownik Starostwa Powiatowego w Raciborzu
  3. Iwona Mogielnicka – pracownik Działu Oświatowego Muzeum w Raciborzu

Na konkurs przedstawiono 555   prac – wykonanych przez dzieci i młodzież z  33 szkół podstawowych i gimnazjów.

Prace oceniano w kategoriach wiekowych:

Uczniowie klas I-III

Uczniowie klas IV-VI

Uczniowie gimnazjów

oraz w kategoriach tematycznych:

Palma wielkanocna

Kartka wielkanocna


Wszystkich Laureatów zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.  Uroczystość odbędzie się 9 kwietnia (niedziela palmowa) o godzinie 15 w budynku muzeum przy ul. Gimnazjalnej 1.

 

W kategorii PALMA WIELKANOCNA

I Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Maja Adametz

Szkoła Podstawowa       ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                       Małgorzata Humeniuk

 

I Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Magdalena Szamara

Szkoła                  ZSP Pogrzebień       

Opiekun:              Bogusława Jureczko          

 

I Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Michał Uliczka

Szkoła                             ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                       Małgorzata Humeniuk

 

I Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Mateusz Adametz

Szkoła                             ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                       Małgorzata Humeniuk

 

I Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Aleksandra Krupa

Szkoła                             ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                       Małgorzata Humeniuk

 

II Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Jakub Głogiewicz

Szkoła                             Świetlica w Łańcach

Opiekun:                        

 

II Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Gabryel Oliwia

Szkoła                       ZSP Krowiarki

Opiekun:                  Cecylia Jakubiec

 

II MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Emilia Franica

Szkołą                      ZSP Pogrzebień

Opiekun                   Bogusława Nowak

 

II Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Julia Steiner

Szkoła                        ZSP Krowiarki

Opiekun:                     Marta Otręba

 

II Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Nikol Piątek

Szkoła                              ZPS Krowiarki

Opiekun:                         Marta Otręba

 

 

II Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Julia Wróbel

Szkoła                              ZPO Krzyżanowice

Opiekun:                         Małgorzata Humeniuk

 

II Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Szymon Uliczka

Szkoła                              ZPO Krzyżanowice

Opiekun:                         Małgorzata Humeniuk

 

III Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Magdalena Machnik

Szkoła  Podstawowa    ZSG Nędza

Opiekun:                      Sylwia Linek

 

III Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Emilia Nowak

Gimnazjum                  ZSP Pogrzebień

Opiekun:                      

 

III Miejsce

  1. Imię i Nazwisko Patrycja Janocha

Gimnazjum                  ZS Pietrowice Wielkie

Opiekun:                         Alicja Zajonc

       

 

Wyróżnienia

 

  1. Imię i Nazwisko Wiktoria Zieliński

Szkoła Podstawowa      ZSP Krowiarki

Opiekun:                      Cecylia Jakubiec

 

  1. Imię i Nazwisko Julia Flegel

Gimnazjum                     ZSP Krowiarki

Opiekun:                          

 

  1. Imię i Nazwisko Szczepan Otlik

Szkoła                               SP nr 18

Opiekun:                         Izabela Kuźnik

 

  1. Imię i Nazwisko Igor Otlik

Szkoła                               SP nr 13

Opiekun:                           Janina Kalwala

 

  1. Imię i Nazwisko                        Dominika Weleda

    Szkoła                                ZSP Krowiarki

    Opiekun                           

                                                          

  1. Imię i Nazwisko Żaneta Bywalska

    Szkoła                                ZS Pietrowice Wielkie

    Opiekun                             Alicja Zajonc

 

Wyróżnienie specjalne pozaregulaminowe:

  1. Imię i Nazwisko                        Magdalena Socha

    Szkoła                                Warsztaty Terapii Zajęciowej

    Opiekun                            Anna Lindner          

   W kategorii KARTKA WIELKANOCNA

 

         I MIEJSCE

1.Imię i Nazwisko                   Emilia Wojtek

Szkoła                                     ZSG Nędza

Opiekun:                               Sylwia Linek

 

         I MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Maja Adametz

Szkoła                                    ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                               Małgorzata Humeniuk

 

         I MIEJSCE                 

  1. Imię i Nazwisko Teresa Jasita

Szkoła                                    SP nr 15

Opiekun:                               Dorota Dutkiewicz

 

         I MIEJSCE                 

  1. Imię i Nazwisko Paweł Syniawa

Szkoła                                    MOW Rudy

Opiekun:                               Justyna Dudek

 

         I MIEJSCE                 

  1. Imię i Nazwisko Mateusz Adametz

Szkoła                                    ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                               Małgorzata Humeniuk

 

         II MIEJSCE

1.Imię i Nazwisko                   Olivier Sobik

Szkoła                                    ZSP Lyski

Opiekun:                                Małgorzata Drożdż

 

         II MIEJSCE

2.Imię i Nazwisko                   Emilia Solisz

Szkoła                                    ZSP Krowiarki

Opiekun:                               Cecylia Jakubiec

 

         II MIEJSCE

3.Imię i Nazwisko                   Martina Strzeduła

Szkoła                                    SP Gamów

Opiekun:                                Marta Otręba

 

         II MIEJSCE

4.Imię i Nazwisko                   Magda Kłosek

Szkoła                                    ZSP Pogrzebień

Opiekun:                               Iwona Kołpacka

 

         II MIEJSCE

5.Imię i Nazwisko                   Weronika Zgrzendek

Szkoła                                    ZSG Krzanowice

Opiekun:                               Aleksandra Osadnik

 

         II MIEJSCE

6.Imię i Nazwisko                   Amadeusz Kołpacki

Szkoła                                    Gimnazjum nr 1

Opiekun:                               Roman Szczasny

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Karolina Marcyanik

Szkoła                                   SP nr 15

Opiekun:                               Monika Marcyanik, Katarzyna Lara, Teresa Grąziowska

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Kinga Haberkiewicz

Szkoła                                     ZSG Nędza

Opiekun:                               Sylwia Linek

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Daniel Jakubas

Szkoła                                    MOW w Rudach

Opiekun:                               Justyna Dudek

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Oliwia Sieradzka

Szkoła                                    Gimnazjum nr 1

Opiekun:                               Roman Szczasny

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Anna Zabłocka

Szkoła                                    SP nr 15

Opiekun:                               A. Głuch

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Justyna Wiącek

Szkoła                                    ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                               Małgorzata Humeniuk

 

         III MIEJSCE

  1. Imię i Nazwisko Wiktoria Klein

Szkoła                                    SP nr 4

Opiekun:                               Paulina Solich

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

 

  1. Imię i Nazwisko Magdalena Ryma

Szkoła                                    ZSP Krowiarki

Opiekun:                               Cecylia Jakubiec

 

  1. Imię i Nazwisko Hanna Knura

Szkoła                                     ZSP Pogrzebień

Opiekun:                               Bogusława Nowak

 

  1. Imię i Nazwisko Karolina Graczyk

Szkoła                                ZSG Nędza

Opiekun:                                Sylwia Linek

 

  1. Imię i Nazwisko Karolina Pytlik

Szkoła                                    ZSP Pogrzebień

Opiekun:                               Magdalena Franica

 

  1. Imię i Nazwisko Zuzanna Kądzioła

Szkoła                                    SP nr 4

Opiekun:                               Paulina Solich

 

  1. Imię i Nazwisko Izabela Łopocz

Szkoła Podstawowa              Gimnazjum nr 1

Opiekun:                               Roman Szczasny

 

  1. Imię i Nazwisko Wiktoria Stosiek

Szkoła                                    ZS Pietrowice Wielkie

Opiekun                                Alicja Zajonc

 

  1. Imię i Nazwisko Marko Kapinos

Szkoła                                    ZSP Krowiarki

Opiekun                                Marta Otręba

 

  1. Imię i Nazwisko Patryk Walus

Szkoła                                    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla                                                              Niesłyszących i Słabosłyszących

Opiekun                                Beata Jaskot

 

 

W KATEGORII JAJKO  WIELKANOCNE

 

         I NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Maja Adametz

Szkoła                                    ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                               Małgorzata Humeniuk

 

         I NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Bartosz Hałas

Szkoła                                    ZSP Kobyla

Opiekun                                A. Maciaszek

 

         I NAGRODA              

  1. Imię i Nazwisko Dawid Pohlmann

Szkoła                           ZS Krzanowice

Opiekun:                               Aleksandra Osadnik

 

         I NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Jakub Głogiewicz

Szkoła                                    Świetlica w Łańcach

Opiekun:                               D. Widota

 

         I NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Mateusz Adametz

Szkoła                                    ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                               Małgorzata Humeniuk

 

         I NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Weronika Stosiek

Szkoła                                    SMS Racibórz

Opiekun:                              

 

         II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Łukasz Olszewski

Szkoła                                    SP Nędza

Opiekun:                               Małgorzata Kozielska

 

         II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Magdalena Machnik

Szkoła                                    SP Nędza

Opiekun:                               Małgorzata Kozielska

 

         II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Jakub Czrnuszka

Szkoła:                                   SP Nędza

Opiekun:                               Małgorzata Kozielska

                                  

         II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Julia Steiner

Szkoła                                    ZSP Krowiarki

Opiekun:                               Marta Otręba

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Julia Flegel

Szkoła                                    ZSP Krowiarki

Opiekun                                Marta Otręba

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Aleksandra Krupa

Szkoła                                    ZSG Krzyżanowice

Opiekun                                Małgorzata Humeniuk

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Kamila Czop

Szkoła                                    Gimnazjum nr 3

Opiekun                                Mariusz Janicki

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Klaudia Węglorz

Szkoła                                    Gimnazjum w Lyskach

Opiekun                                Honorata Węglorz

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Rafał Pohlmann

Szkoła                                    ZS Krzanowice

Opiekun                                Aleksandra Osadnik

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Dominik Maciaszek

Szkoła                                    Gimnazjum Kornowac

Opiekun                                Barbara Stawinoga

 

            II NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Jakub Rubacki

Szkoła                                    ZSO Krzyżanowice

Opiekun                                Małgorzata Humeniuk

 

         III NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Anna Woźniak

Szkoła                                    ZSP Wojnowice                   

Opiekun:                               Aleksandra Osadnik

 

         III NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Julia Kribus

Szkoła                                                 Dom Kultury w Łańcach

Opiekun:                                           Daniela Widota

 

         III NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Szymon Rubacki

Szkoła                                                ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                                           Małgorzata Humeniuk

 

        

III NAGRODA           

  1. Imię i Nazwisko Nikol Jezusek

Szkoła                                                ZSG Nędza

Opiekun:                                           Małgorzata Kozielska

 

         III NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Nikol Piątek

Szkoła                                                ZSP Krowiarki

Opiekun:                                           Marta Otręba

 

         III NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Partycja Kura

Szkoła                                                Gimnazjum w Kornowacu

Opiekun:                                           Barbara Stawinoga

 

         III NAGRODA

  1. Imię i Nazwisko Mariusz Krasek

Szkoła                                                Gimnazjum w Kornowacu

Opiekun:                                           Barbara Stawinoga

 

WYRÓŻNIENIA

  1. Imię i Nazwisko Alicja Osierda

Szkoła                                                SP nr 15

Opiekun:                                           Alicja Głuch

 

  1. Imię i Nazwisko Wiktoria Wesper

Szkoła                                                Dom Kultury w Łańcach

Opiekun:                                           Daniela Widota

 

  1. Imię i Nazwisko Dominika Hanslik

Szkoła                                                ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                                           Małgorzata Humeniuk

 

  1. Imię i Nazwisko Emilia Osadnik

Szkoła                                                 ZSP nr 3

Opiekun:                                           Danuta Depta

 

  1. Imię i Nazwisko Andrzej Wierzbicki

Szkoła                                                SP 13

Opiekun:                                           Katarzyna Jasion

 

  1. Imię i Nazwisko Robert Radaj

Szkoła                                                SP Nędza

Opiekun:                                           Małgorzata Kozielska

 

  1. Imię i Nazwisko Judyta Kłosek

Szkoła                                                ZSP Lyski

Opiekun:                                           Małgorzata Drożdż

 

  1. Imię i Nazwisko Agata Szydełko

Szkoła                                                Gimnazjum nr 2 Racibórz

Opiekun:                                           R. Głaszczyk

 

  1. Imię i Nazwisko Fabian Wolny

Szkoła                                                ZSO Krzyżanowice

Opiekun:                                           Małgorzata Humeniuk

 

  1. Imię i Nazwisko Zuzanna Mucha

Szkoła                                                Gimnazjum nr 1

Opiekun:                                           Roman Szczasny

 

Wyróżnienia specjalne pozaregulaminowe:

 

  1. Imię i Nazwisko           Dawid Szyra

    Szkoła                                Warsztaty Terapii Zajęciowej

    Opiekun                            Sylwia Mandrysz

 

  1. Imię i Nazwisko           Piotr Kufieta

    Szkoła                                Warsztaty Terapii Zajęciowej

    Opiekun                            Małgorzata Wrotniewska

 

  1. Imię i Nazwisko           Piotr Hubczyk

    Szkoła                                Warsztaty Terapii Zajęciowej

    Opiekun                            Nikol Niestrój           

           

           


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • DSC_9674 i
  • DSC_9675 i
  • DSC_9668 i
  • DSC_9681 i
  • DSC_9691 i
  • DSC_9705 i
  • DSC_9708 i
  • DSC_9780 i
  • DSC_9768 i
  • DSC_9766 i
  • DSC_9760 i
  • DSC_9764 i
  • DSC_9807 i
  • DSC_9801 i
  • DSC_9799 i
  • DSC_9822 i
  • DSC_9814 i
  • DSC_9815 i
  • DSC_9808 i
  • DSC_9804 i

-


     *Uprawnienia do oprowadzania po ekspozycjach muzealnych
     mają wyłącznie pracownicy Muzeum w Raciborzu