Polub nas na Facebooku

parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Wydarzenia

Wróć do listy

14.09.2019 r. godz. 15

wystawy stałe / wystawy czasowe

XIV POWIATOWY KONKURS NA OZDOBY WIELKANOCNE

Wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień oraz na otwarcie wystawy pokonkursowej 14 kwietnia o godzinie 15 w budynku muzeum przy ul. Gimnazjalnej 1.

PROTOKÓŁZ POSIEDZENIA JURY OCENIAJĄCEGO PRACE PRZEDSTAWIONE NA XIV POWIATOWY KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

W dniu 09.04.2019 r. w Muzeum w Raciborzu odbyły się obrady jury

XIII Powiatowego Konkursu na Ozdobę Wielkanocną.

Jury w składzie:

  1. Julita Ćwikła – – pracownik Działu Etnografii Muzeum w Raciborzu
  2. Szymon Kura – pracownik Starostwa Powiatowego w Raciborzu
  3. Iwona Mogielnicka – pracownik Działu Oświatowego Muzeum w Raciborzu

Na konkurs przedstawiono 474  prace – wykonanych przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów.

 

Prace oceniano w kategoriach wiekowych:

Uczniowie klas I-III

Uczniowie klas IV-VII

Uczniowie gimnazjów

oraz w kategoriach tematycznych:

Palma wielkanocna

Kartka wielkanocna

Jajko wielkanocne

Jury przyznało następujące nagrody:

W kategorii PALMA WIELKANOCNA

  1. I Miejsce

Imię i Nazwisko           Natalia Gensty

Szkoła Podstawowa     ZSP Pogrzebień

Opiekun:                       Bogusława Jureczko

 

  1. I Miejsce

Imię i Nazwisko         Nikol Piątek

Szkoła                       ZSP Krowiarki

Opiekun:                    Marta Otręba

II Miejsce

Imię i Nazwisko         Agnieszka Fiegler

Szkoła                      ZSP Krowiarki

Opiekun:                     Cecylia Jakubiec

  1. II MIEJSCE

Imię i Nazwisko        Maria Dzimiera

Szkołą                      ZSP Krowiarki

Opiekun                   Cecylia Jakubiec

  1. II Miejsce

Imię i Nazwisko         Magdalena Szamara

Szkoła                         ZSP Pogrzebień

Opiekun:                     Joanna Szamara

  1. II Miejsce

Imię i Nazwisko         Maja Adametz

Szkoła                      SP Krzyżanowice

Opiekun:                   Małgorzata Humeniuk

  1. II Miejsce

Imię i Nazwisko         Andrzej Wierzbicki

Szkoła                      SP 13

Opiekun:                   Katarzyna Jasion

  1. III Miejsce                                                                                                                                                         Imię i Nazwisko  Julia Steiner

Szkoła Podstawowa      SP Krowiarki

Opiekun:                     Marta Otręba

  1. III Miejsce

Imię i Nazwisko         Michał Uliczka

Szkoła  Podstawowa    SP Krzyżanowice

Opiekun:                      Małgorzata Humeniuk

  1. III Miejsce

Imię i Nazwisko         Emilia Nowak

Szkoła:                     SP Kornowac

Opiekun:                   Barbara Stawinoga

Wyróżnienia

  1. Imię i Nazwisko Maksymilian Niestrój

Szkoła                        ZSP Pogrzebień

Opiekun:                      Bogusława Jureczko

  1. Imię i Nazwisko Kacper Staniczek

Szkoła                         ZSP Kobyla

Opiekun:

Imię i Nazwisko Małgorzata Błajda

Szkoła                       SP nr 18

Opiekun:                     Izabela Kuźnik

  1. Imię i Nazwisko Piotr Steiner

Szkoła                        ZSP Krowiarki

Opiekun:

  1. Imię i Nazwisko  Paulina Koszut

Szkoła                       SP Krzanowice

Opiekun                    Aleksandra Osadnik

Imię i Nazwisko Justyna Wiącek

Szkoła                       ZSP Krzyżanowice

Opiekun                    Małgorzata Humeniuk

Imię i Nazwisko Emilia Kegel

Szkoła                       ZSP Krzyżanowice

Opiekun                     Małgorzata Humeniuk

 

W kategorii KARTKA WIELKANOCNA

  1. I MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Emilia Solisz

Szkoła                             ZSP Krowiarki

Opiekun:                        Cecylia Jakubiec

  1. I MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Maja Adametz

Szkoła                           SP Krzyżanowice

Opiekun:                        Małgorzata Humeniuk

  1. I MIEJSCE

Imię i Nazwisko            Justyna Wiącek

Szkoła                            SP Krzyżanowice

Opiekun:                        Małgorzata Humeniuk

 

  1. II MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Agata Achtelik

Szkoła                            SP Nędza

Opiekun:                         Sylwia Linek

 

  1. II MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Lena Giemza

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun:                        Monika Marcyanik, Katarzyna Lara, Teresa Grąziowska,  Małgorzata Gil

 

  1. II MIEJSCE

Imię i Nazwisko            Oliwia Niemiec

Szkoła                           ZSP Krowiarki

Opiekun:                         Cecylia Jakubiec

 

  1. II MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Roch Kowalczyk

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun:                        Dorota Dutkiewicz

 

  1. III MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Amelia Marondel

Szkoła                          SP Nędza

Opiekun:                        Sylwia Linek

  1. III MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Vivien Suliga

Szkoła                             SP nr 15

Opiekun:                        Dorota Dutkiewicz

  1. III MIEJSCE

Imię i Nazwisko             Amelia Jankowska

Szkoła                           SP nr 4

Opiekun:                        Paulina Solich

  1. III MIEJSCE

Imię i Nazwisko            Oliwia Urbanowska

Szkoła                             ZSO nr 1

Opiekun:                          J. Kazimierczak

WYRÓŻNIENIA

  1. Imię i Nazwisko Maja Paprotny

Szkoła                            SP Lyski

Opiekun:                        Małgorzata Drożdż

  1. Imię i Nazwisko Julia Żurek

Szkoła                             SP Nędza

Opiekun:                        Ewa Skatuła

  1. Imię i Nazwisko Oliwia Achtelik

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun:

  1. Imię i Nazwisko Julia Paprotny

Szkoła                             SP Lyski

Opiekun:                        Małgorzata Drożdż

  1. Imię i Nazwisko Michał Kowacz

Szkoła                           SP Krowiarki

Opiekun:                        Marta Otręba

  1. Imię i Nazwisko Łucja Pytel

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun:                        Dorota Dutkiewicz

  1. Imię i Nazwisko Joanna Nowak

Szkoła                           ZSP nr 2

Opiekun:                       Dorota Dutkiewicz

  1. Imię i Nazwisko Sara Knura

Szkoła                           ZSP Pawłów

Opiekun:                        Gabriela Kubik

Tel. 32 419 80 05

  1. Imię i Nazwisko Filip Smołka

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun:                        Dorota Dutkiewicz

  1. Imię i Nazwisko Kinga Matyka

Szkoła Podstawowa        SP Wojnowice

Opiekun:                        Aleksandra Osadnik

  1. Imię i Nazwisko Oliwia Barycka

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun                        Dorota Dutkiewicz

  1. Imię i Nazwisko Adrianna Piszcz

Szkoła                           SP nr 15

Opiekun                        Dorota Dutkiewicz

  1. Imię i Nazwisko Paweł Grzesiczek

Szkoła                           SP Krzanowice

Opiekun                        Aleksandra Osadnik

W KATEGORII JAJKO  WIELKANOCNE

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Małgorzata Błajda

Szkoła                            SP nr 18

Opiekun:                        Izabela Kuźnik

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Anna Nowakowska

Szkoła                           SP Lyski

Opiekun                         Barbara Niestrój

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Justyna Wiącek

Szkoła                           SP Krzyżanowice

Opiekun:                        Małgorzata Humeniuk

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Nikol Jezusek

Szkoła                           SP Nędza

Opiekun:                        Małgorzata Kozielska

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Rafał Pohlman

Szkoła                           SP Krzanowice

Opiekun:                        Aleksandra Osadnik

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Monika Cieślik

Szkoła                           SP Lyski

Opiekun:                        Barbara Niestrój

  1. I NAGRODA

Imię i Nazwisko             Dawid Pohlman

Szkoła                           SP Krzanowice

Opiekun:                        Aleksandra Osadnik

  1. II NAGRODA

Imię i Nazwisko             Julia Paszenda

Szkoła                           SP Krzanowice

Opiekun:

  1. II NAGRODA

Imię i Nazwisko             Julia Steiner

Szkoła                           ZSP Krowiarki

Opiekun:                        Marta Otręba

  1. II NAGRODA

Imię i Nazwisko             Maja Adametz

Szkoła                           SP Krzyżanowice

Opiekun:                        Małgorzata Humeniuk

  1. II NAGRODA

Imię i Nazwisko             Bartosz Hałas

Szkoła                            ZSP Kobyla

Opiekun:                        Weronika Żymełka

  1. II NAGRODA

Imię i Nazwisko             Szymon Rubacki

Szkoła                           SP Krzyżanowice

Opiekun                         Małgorzata Humeniuk

 

  1. III NAGRODA

Imię i Nazwisko            Judyta Kłosek

Szkoła                           SP Lyski

Opiekun:                       Barbara Niestrój

 

  1. III NAGRODA

Imię i Nazwisko            Kacper Staniczek

Szkoła                            ZSP Kobyla

Opiekun:

  1. III NAGRODA

Imię i Nazwisko            Blanka Mrohs

Szkoła                             SP Nędza

Opiekun:                       Małgorzata Kozielska

  1. III NAGRODA

Imię i Nazwisko             Nikol Piątek

Szkoła                           ZSP Krowiarki

Opiekun:                        Marta Otręba

  1. III NAGRODA

Imię i Nazwisko             Zofia Wanglorz

Szkoła                           SP Lyski

Opiekun:                       Barbara Niestrój

  1. III NAGRODA

Imię i Nazwisko             Dorota Świerczek

Szkoła                           SP Krzanowice

Opiekun:

  1. III NAGRODA
  2. Imię i Nazwisko Dorota Miechówka

Szkoła                           SP Nędza

Opiekun:

 

WYRÓŻNIENIA

  1. Imię i Nazwisko Oliwia Piechula

Szkoła                                    SP Lyski

Opiekun:                                 Małgorzata Drożdż

  1. Imię i Nazwisko  Martyna Depta

Szkoła                                     SP Nędza

Opiekun:                                 Małgorzata Kozielska

696 029 952

  1. Imię i Nazwisko Renata Pojda

Szkoła                                    SP Lyski

Opiekun:                                 Małgorzata Drożdż

  1. Imię i Nazwisko Oliwia Kostka

Szkoła                                     SP Kuźnia Raciborska

Opiekun:                                 Justyna Drzymała

32 419 13 18

  1. Imię i Nazwisko Emilia Wojtek

Szkoła                                      SP Nędza

Opiekun:                                 Małgorzata Kozielska

  1. Imię i Nazwisko Aleksander Barabasz

Szkoła                                     Katolicka Niepubliczna SP Sudół

Opiekun:                                 Monika Pawlita-Posmyk

696 322 816

  1. Imię i Nazwisko Andrzej Wierzbicki

Szkoła                                     SP nr 13

Opiekun:                                 Katarzyna Jasion

  1. Imię i Nazwisko Laura Lazar

Szkoła                                     SP nr 13

Opiekun:                                 Małgorzata Lazar

507 433 523

  1. Imię i Nazwisko Julia Kłosek

Szkoła                                    SP Krzyżanowice

Opiekun:                                 Małgorzata Humeniuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Protokół jury 2019
  • DSC_5859 i
  • DSC_5861 i
  • DSC_5864 i
  • DSC_5873 i
  • DSC_5877 i
  • DSC_5881 i
  • DSC_5893 i
  • DSC_5894 i
  • DSC_5895 i
  • DSC_5897 i

-


     *Uprawnienia do oprowadzania po ekspozycjach muzealnych
     mają wyłącznie pracownicy Muzeum w Raciborzu